Економіка підприємства : підручник.

Код: 417217
Наявність: В магазині

270
  • 270 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів


 

Економіка підприємства : підручник. / І. М. Бойчик. – К.: Кондор-Видавництво, 2016.– 378 с. ISBN 978-617-7278-88-6. Обкладинка тверда.

У підручнику розкриті питання механізму створення, функціонування та ліквідації підприємств. Ґрунтовно розкриті засади та організаційно-правові форми існування бізнесу в Україні, нормативно-правове забезпечення підприємницької діяльності, охарактеризовані види підприємств та форми їх об’єднання.

Значна увага приділена питанням управління підприємством, планування його діяльності, формування та ефективного використання усіх видів ресурсів, техніко-технологічної бази підприємства та організації виробництва.

Знайшли відображення проблеми інвестиційного забезпечення підприємництва та оцінки економічної ефективності інвестицій, інноваційної діяльності, оплати праці, витрат на виробництво та ціноутворення, оцінки фінансово-економічних результатів діяльності підприємства, розвитку сучасних форм бізнесу та забезпечення економічної безпеки підприємства.

Підручник відповідає структурі та змісту програми курсу «Економіка підприємства» та призначений для студентів вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівнів акредитації усіх форм навчання і напрямів підготовки, а також для викладачів, аспіратів, менеджерів, підприємців.


Увага: HTML не підтримується!