Інноваційна економіка. Навч.пос.

Код: 417242
Наявність: В магазині

280
  • 280 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів


 

 Інноваційна економіка : навчальний посібник. / І. В. Кривов’язюк. – Київ: Кондор-Видавництво, 2016. – 384 с. ISBN 978-617-7278-93-0. Обкладинка тверда.

Навчальний посібник розкриває сутність та проблеми розвитку інноваційної економіки. Визначено структурні елементи національної інноваційної системи та їх взаємодію. Виокремлено технологічні та інноваційні пріоритети розвитку інноваційної економіки. Розкрито місце інтелектуальної власності в системі інноваційної економіки. Встановлено особливості розвитку нової економіки. Окреслено сучасний механізм трансферу технологій. Охарактеризовано роль корпоративних структур в розвитку інноваційної діяльності. Узагальнено особливості управління інноваційним розвитком економіки.

До кожного розділу додається перелік ключових понять і термінів, практикум, контрольні запитання й список рекомендованої літератури. В додатках подано інноваційні портрети окремих розвинених країн світу.

Навчальний посібник стане настільною книгою та найкращим порадником у навчальному процесі як для студентів економічних спеціальностей, аспірантів, викладачів-початківців, так і для викладачів з великим педагогічним стажем, стане в нагоді усім тим, хто має намір самостійно поглибити знання з управлінської інноватики.


Увага: HTML не підтримується!