Маркетинг туристичного бізнесу

Код: 042386
Наявність: В магазині

280
  • 280 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів


Лук’янов В.О., Мунін Г.Б.: Навч. пос. Вид. 2-е, перер. і доп. – К.: Кондор-Видавництво, 2012. – 336 с. Обкл. тверда. Формат 70х100/16. ISBN 978-966-351-366-9. Код 042386.

Даний підручник створений у зв’язку з підготовкою до проведення на території України фінальної частини Чемпіонату з футболу “Євро-2012” та з урахуванням подальших перспектив функціонування туристичного бізнесу. Збільшення кількості туристів на території України вимагає від вітчизняної менеджменту формування сукупності знань, інноваційних підходів і технологій, щоб організувати належний сервіс у індустрії гостинності. Розглянуті теоретичні та практичні аспекти маркетингової діяльності в туристичному бізнесі згідно з сучасними вимогами ведення бізнесу, міжнародних стандартів та вимог УЄФА до приймаючих країн.

У розділах розглянуто специфіку та особливості сучасного туризму, досліджено інфраструктуру туристичного бізнесу та проаналізовано конкурентне середовище та поведінку споживача при виборі та купівлі туристичного продукту. Доступною мовою обґрунтовується концепція формування механізму розробки і створення туристичного продукту в сучасних умовах.

Особливу увагу також приділено розвитку готельного бізнесу, компаніям туроператорам, турагентствам та ін. А також аргументується необхідність використання сучасних методів цінової стратегії в сфері туризму, які базуються на сучасних маркетингових стратегіях проектування, створення та продажу туристичного продукту.

Підручник має на меті покращення знань та досвіду студентів, аспірантів, науковців і практиків із новітніх аспектів туристичного бізнесу в посткризовий період та підвищення рівня фахової підготовки працівників, спеціалістів і всіх тих, хто бажає працювати у сфері туризму.

Стислий зміст:
Вступ
Розділ 1. Маркетинг в туристичному бізнесі.
Розділ 2. Маркетингові інформаційні системи в туризмі.
Розділ 3. Дослідження конкурентного середовища.
Розділ 4. Дослідження поведінки споживача.
Розділ 5. Маркетинг готельного бізнесу.
Розділ 6. Маркетинг посередницьких фірм в туризмі.
Розділ 7. Інтернет-маркетинг у туристичному бізнесі.
Розділ 8. Створення брендингу туристичних компаній.
Розділ 9. Маркетингова цінова стратегія в туризмі.
Розділ 10. Маркетингова стратегія просування турпродукту.
Список використаної та рекомендованої літератури

Увага: HTML не підтримується!