Менеджмент/Мостенська

Код: 034503
Наявність: В магазині

270
  • 270 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів


МостенськаТ.Л., НовакВ.О., ЛуцькийМ.Г., ІльєнкоО.В.: Підр. Вид. 2-ге. - К.: Кондор-Видавництво, 2012. - 758 с. Обкл. тверда. Формат 60х84/16. ISBN 978-966-351-2781-21-2. Код 034503.

Затверджено МОНМС України як підручник для студентів ВНЗ.

Підручник детально розкриває зміст навчальної програми нормативної професійно орієнтованої дисципліни «Менеджмент» та «Основи менеджменту». Він знайомить читача з головними концепціями менеджменту, розкриває зміст усіх компонентів управлінської діяльності, пояснює проблеми психології менеджменту.

Видання узагальнює матеріали щодо впровадження модульно-рейтингових технологій у навчальний процес при вивченні менеджменту. В підручнику представлено усі необхідні матеріали не тільки для засвоєння лекційних та практичних занять, а й для організації повноцінної самостійної роботи студента з використанням активних методів навчання.

Підручник запропоновано для використання студентами, викладачами вищих навчальних закладів, а також для широкого кола підприємців, бізнесменів, керівників підприємств та організацій.

Стислий зміст:
Передмова
Модуль 1. Основи теорії управління. 1. Історія розвитку та роль менеджменту в сучасних організаціях. 2. Організація в системі менеджменту.
Модуль 2. Функції управління та управлінські рішення. 3. Цілі та принципи управління. 4. Функції менеджменту. Планування як функція менеджменту. 5. Організація як функція менеджменту. 6. Мотивація як функція менеджменту. 7. Контроль як функція менеджменту. 8. Управлінські рішення.
Модуль 3. Стилі управління. 9. Філософія управління. 10. Методи управління. 11. Стилі керівництва. 12. Менеджмент в умовах кризових ситуацій.
Модуль 4. Особливості та основні напрямки сучасного менеджменту. 13. Основні тенденції іконцепції управління на початку ХХІ століття. 14. Зв’язуючі процеси в менеджменті. 15. Маркетинг в системі менеджменту.
Терміни для запам’ятовування
Післямова
Список використаної літератури
Додаток

Увага: HTML не підтримується!