Облік і аналіз зовнішньоекономічної діяльності: Навчальний посібник.

Код: 416735
Наявність: В магазині

320
  • 320 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів


 

Облік і аналіз зовнішньоекономічної діяльності: Навчальний посібник.          Засадний Б.А. – К.: Кондор-Видавництво, 2015. – 286 с. ISBN978-617-7278-41-1. Обкладинка тверда. Збільшений формат.

 Навчальний посібник написано відповідно до програми навчальної дисци­пліни «Облік і аналіз зовнішньоекономічної діяльності» для студентів на­пряму підготовки 6.030509 «Облік і аудит». Розкриваються питання органі­зації та методики бухгалтерського обліку, звітності та економічного аналізу зовнішньоекономічної діяльності підприємств, установ та організацій. Зокрема, розглядається документальне оформлення операцій зовнішньоеко­номічної діяльності, відображення в обліку і звітності операцій з валютними цінностями, розрахункових операцій у сфері ЗЕД, експортних та імпортних операцій, товарообмінних (бартерних) операцій та операцій з давальницькою сировиною тощо.

Рекомендований для студентів економічних спеціальностей, викладачів вищих навчальних закладів, а також може бути корисним бухгалтерам-прак­тикам, аудиторам, фінансистам, підприємцям та тим хто цікавиться бухгал­терським обліком і аналізом зовнішньоекономічної діяльності.


Увага: HTML не підтримується!