Вища математика для економістів. Основні розділи

Код: 262228
Наявність: В магазині

150
  • 150 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів


Васильченко І.П.: Підр. Вид. 2-ге. – К.: Кондор-Видавництво, 2012. – 608 с. Обкл. тверда. Формат 60х84/16. ISBN 978-966-351-363-8. Код 262228.

Затверджено МОНМС України як підручник для студентів ВНЗ.

"Вища математика для економістів" - це не тільки підручник, який містить теоретичні відомості усіх традиційних розділів вищої математики, рекомендованих типовою навчальною програмою Міністерства освіти і науки України для економічних спеціальностей, але й методичні рекомендації та розв'язання багатьох типових задач, зокрема й економічного змісту, з детальним поясненням, а також задачі для самостійного розв'язування. Отже, його можна використовувати і як збірник задач. Там, де необхідно, розкривається економічний зміст математичних понять, наводяться деякі приклади застосування вищої математики в економіці. Для студентів економічних вузів та спеціальностей, економістів і особливо осіб, які займаються самоосвітою або навчаються за програмами підготовки бакалаврів, спеціалістів, магістрів. Він може бути корисним викладачам ВНЗ, коледжів, ліцеїв та гімназій.

Стислий зміст:
Передмова
Вступ
РозділІ. Елементивищоїалгебрийаналітичноїгеометрії. Глава 1. Вища алгебра. Глава 2. Векторна алгебра. Глава 3. Аналітична геометрія.
Розділ ІІ. Теорія границь. Глава 4. Функції однієї змінної. Глава 5. Границя і неперервність.
Розділ ІІІ. Диференціальне числення. Глава 6. Похідні та диференціали. Глава 7. Застосування похідних до дослідження функцій.
Розділ IV. Інтегральне числення. Глава 8. Невизначений інтеграл. Глава 9. Визначені та невласні інтеграли.
Розділ V. Функції багатьох змінних. Ряди. Диференціальні рівняння. Глава 10. Функції багатьох змінних. Глава 11. Ряди. Глава 12. Елементи теорії функцій комплексної змінної. Глава 13. Диференціальні рівняння. Глава 14. Кратні інтеграли.

Увага: HTML не підтримується!