Зовнішньоекономічна діяльність: теорія і практика

Код: 127265
Наявність: В магазині

250
  • 250 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів


 Дунська А.Р.: Навч. пос. – К.: – Кондор-Видавництво, 2013. – 688 с. Обкл. тверда. Формат 70х100/16.ISBN 978-966-2781-33-5. Код. 127265

Рекомендовано МОН України як навчальний посібник для ВНЗ.

В навчальному посібнику ґрунтовно розглянуті теоретичні та практичні аспекти здійснення зовнішньоекономічної діяльності, а саме категоріальний апарат та теоретико-методологічне підґрунтя здійснення зовнішньоекономічних операцій, питання регулювання зовнішньоекономічної діяльності, визначені типологія та особливості зовнішньоекономічних операцій та угод, систематизовані питання в сфері торгового посередництва на зовнішньому ринку, міжнародної оренди, докладно вивчені теоретико-прикладні аспекти організації виходу на зовнішній ринок, ціноутворення у зовнішній торгівлі, укладання зовнішньоторгового контракту, оцінки ефективності зовнішньоекономічних операцій, окремо досліджені основні засади спільного підприємництва.
Головною відмінністю даного навчального посібника є окремий розділ, що присвячений суто практичним аспектам зовнішньоекономічної діяльності. Він насичений тестовими питаннями, задачами з прикладами розв’язку, задачами для самостійного вирішення, цікавими ситуаціями і творчими завданнями.
Книга містить наочний ілюстративний матеріал, схеми, таблиці, рисунки, контрольні питання. Наприкінці підручника міститься словник основних термінів, що використовуються при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності, на трьох мовах та перелік корисних інтернет-джерел в сфері зовнішньоекономічної діяльності.
 
Стислий зміст:
Передмова
Розділ 1. Теоретичні основи зовнішньоекономічної діяльності
Розділ 2. Практичні засади зовнішньоекономічної діяльності
Тестові питання для самоконтролю
Відповіді на тестові питання для самоконтролю
Інкотермс-2010
Україно-російсько-англійський словник зовнішньоекономічних термінів
Список літературних джерел
Додаткові Інтернет-джерела в сфері зовнішньоекономічної діяльності

Увага: HTML не підтримується!