Логіка. Основні поняття і принципи: навчальний посібник

Код: 416353
Наявність: В магазині

215
  • 215 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів


 

Логіка. Основні поняття і принципи: навчальний посібник / В. М. Вандишев. – Київ : Кондор-Видавництво, 2016. – 300 с. ISBN 978-617-7278-36-7. Обкладинка м’яка.

У навчальному посібнику викладено традиційний за структурою курс логіки, звичний для історії європейської духовної культури впродовж багатьох сторіч, починаючи з доби схоластики. Посібник забезпечує необхідний мінімум логічних знань, сприяє формуванню основ логічного мислення, а значний ілюстративний матеріал, що міститься в ньому, розвиває загальнокультурний потенціал фахівця.

Для унаочнення сутності софістики, яка свідомо чи несвідомо впливає на людські стосунки й донині, до змісту посібника додано працю Аристотеля «Про софістичні спростування». До посібника включено словник поширених у літературі латинських слів і висловів, а також словник основних понять логіки, що дозволить читачеві орієнтуватись у мовній сфері. Важливою позитивною рисою посібника є наявність у ньому глибоко і змістовно розробленої системи запитань, завдань і вправ.

Посібник призначено студентам університетів усіх спеціальностей і форм навчання.


Увага: HTML не підтримується!