diplom

Ot Tygan-Baranovskogo

gramota

gram

    Шановні клієнти!

Якщо у Вас виникають проблеми із замовленням

книг по інтернет-магазину - прохання звертатися

за телефонами:(044) 408-76-17, 408-76-25,

(097) 915-78-58, (050) 339-50-48  Алла Михайлівна

Повідомляємо, що ми вже надіслали бажаючим

наш Каталог № 1-2018!!!

Якщо Ви не отримали його, але бажаєте, 

зателефонуйте нам: (044) 408-76-17, 408-76-25 

aбо напишіть: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

У В А Г А !!!

   ТОВ “Кондор-Видавництво” пропонує Вашій увазі підручники для 1-11 класів.

Повний прайс Ви можете знайти на сайті в розділі

"Каталоги" - "Каталоги по тематикам" - "Шкільна література-2017".

В цьому ж розділі добавлено прайси художньої літератури!!!


    Керуючись бажанням створити велику та сильну організацію, яка б змогла досягти великих успіхів, й було надано назву “Кондор”, оскільки цей птах є символом сили, світла та свободи.

    Основними напрямками діяльності є:

       1. Книговидавнича справа;

       2. Оптова та роздрібна торгівля книгами, паперовими виробами та іншими періодичними виданнями.

      Тематика літератури над якою ми працюємо досить різноманітна - це: економіка промисловості і сільського господарства, фінанси та банківська справа, юриспруденція, культура і мистецтво, туризм, медична та технічна література.

    Компанія була заснована у 2001 році. Протягом цього часу не одне покоління студентів, учнів професійно-технічних закладів, коледжів, а також школярів та абітурієнтів підкорюють наукові вершини за нашими підручниками та навчальними посібниками.

    ТОВ “Кондор-Видавництво” - одне з найбільших підприємств України з видання і продажу навчальної літератури, що неодноразово отримував престижні нагороди за свою роботу. На українському видавничому та книготорговому ринку компанія зарекомендувала себе з найкращої сторони, про що свідчить участь в національних та міжнародних виставках та ярмарках, за що неодноразово нагороджувалася похвальними грамотами та почесними дипломами, займала призові місця.

    У 2008 році “Кондор” отримав почесну нагороду “Лідер галузі”. 11 жовтня 2010 року Міжнародний академічний рейтинг популярності “Золота фортуна” нагородила ТОВ “Кондор” почесною відзнакою - медалю “Трудова слава” за вагомий внесок у розвиток поліграфічної галузі України та високий професіоналізм. Також протягом 2011 року компанія отримала ряд почесних грамот та дипломів.

    Література видавничо-торговельної компанії “Кондор-Видавництво” реалізується через книготорговельну мережу в усіх містах України, з нашою літературою працюють книжкові ринки Києва, Харкова, Донецька, Одеси, Дніпропетровська, Львова тощо.

    ТОВ “Кондор-Видавництво” вважається взірцем талановитого поєднання творчої праці авторитетних учених і педагогів з фаховою майстерністю співробітників компанії - редакторів, коректорів, художників, організаторів виробництва.

    Ми відкриті для співпраці з авторами, видавництвами, книготорговими організаціями, бібліотеками, читачами - всіма зацікавленими партнерами!

 

fortuna