Селекція та розведення бджіл: підручник (кольор.вставки) М. К. Богдан, Н.О. Кірович, В. М. Ясько, С.О. Петренко, Є.О. Котляр

Код: 423645
Наявність: В магазині

390
  • 390 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Селекція та розведення бджіл: навчальний посібник / М. К. Богдан, Н.О. Кірович, В. М. Ясько, С.О. Петренко, Є.О. Котляр.– К.: Видавничий дім «КОНДОР», 2018. – 228 c. Кольор.вставки. Обкладинка тверда. 

На основі сучасних досягнень науки й передового досвіду у навчальному посібнику висвітлено сучасні методи селекції бджолиних сімей, які базуються на дослідженнях генетики, біотехнології та інформаційних систем. Розглянуто особливості різних прийомів добору і підбору під час чистопородного розведення, схрещування.

Наведено основні нормативні документи з організації племінної роботи в Україні та особливості великомасштабної селекції сільськогосподарських тварин.

Посібник призначено для студентів, аспірантів і викладачів факультетів із підготовки інженерів-технологів із виробництва і переробки продукції тваринництва, агробіотехнологічного факультету за спеціальностями 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва», 201 «Агрономія», 203 «Садівництво та виноградарство», вчених науково-дослідних інститутів, спеціалістів суб’єктів племінної справи.

Увага: HTML не підтримується!