Історія української державності / Борисова Ольга, Климов Анатолій: підручник для вищих навчальних закладів : у 2-х томах. Том 1

Код: 423590
Наявність: В магазині

335
  • 335 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Історія української державності / Борисова Ольга, Климов Анатолій: підручник для вищих навчальних закладів : у 2-х томах. – К. : Видавничий дім «КОНДОР», 2018.   Том 1. (Давні часи, Середньовіччя. Нова доба) – 344 с., обкладинка тверда. 


 У підручнику на основі аналізу історичних джерел та наукової літератури розкриваються вузлові проблеми української державності від давніх часів до сьогодення.Підручник складається з двох томів. У Т.1 викладено матеріал з історії української державності від найдавніших часів до 1917 р.; у Т.2 – від 1917 по 2017 р. Основна увага зосереджується на аналізі історичних фактів, подій та явищ, змісті найважливіших для становлення та розвитку української держаархітевності документів, діяльності українських державних діячів. До розв’язання низки питань запропоновано авторський підхід. 

Кожній темі лекції передує набір ключових термінів і понять, а в кінці містяться контрольні питання для самоконтролю і самоперевірки та творчі завдання. Наприкінці кожного тому надається пакет тестових завдань з періоду, якому присвячений том, та список рекомендованої літератури. 

Книга розрахована на викладачів та студентів ЗВО усіх спеціальностей, а також тих, хто цікавиться проблемами історії України та української державності.

Увага: HTML не підтримується!