Геодезичні дослідження при визначенні зсувних процесів на ділянках шляхів сполучення у гірській місцевості: навч. посібник / Угненко Є. Б., Тимченко О. М., Орел Є. Ф., Ужвієва О. М., Сорочук Н. І.

Код: 424591
Наявність: В магазині
Артикул: 424591

150
  • 150 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Геодезичні дослідження при визначенні зсувних процесів на ділянках шляхів сполучення у гірській місцевості: навч. посібник / Угненко Є. Б., Тимченко О. М., Орел Є. Ф., Ужвієва О. М., Сорочук Н. І. – Київ: Видавничий дім «Кондор», 2019. – 180 с. Обкладинка м’яка. 

Посібник складається з шести частин. Перша частина містить в собі основні поняття про природу небезпечних геологічних процесів на ділянках шляхів сполучення в гірській місцевості. Крім того, розглянуто особливості інженерного захисту від зсувів у межах Карпатського регіону та визначення зсувних деформацій на ділянках шляхів сполучення у гірській місцевості.

Друга частина присвячена особливостям досліджень і проектування шляхів сполучення у гірській місцевості.

Третя частина надає опис геодезичних вишукувань при визначенні зсувних процесів на ділянках шляхів сполучення в гірській місцевості.

Четверта частина містить основні принципи призначення протизсувних заходів.

П’ята частина складається з інженерно-технічних методів захисту від стихійних лих шляхів сполучення у гірській місцевості. Крім того, наведено систематизацію та аналіз інженерно-технічних заходів захисту від зсувів.

Шоста частина розкриває суть удосконалення технології та організації експлуатації гірських шляхів сполучення України.

Призначено для студентів спеціальностей «Геодезія та землеустрій», «Залізничні споруди на транспорті» та «Будівництво та цивільна інженерія».

Увага: HTML не підтримується!