Технологія переробки молока : навчальний посібник / Шаблій Любов Матвіївна

Код: 425913
Наявність: В магазині
Артикул: 425913

310
  • 310 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Технологія переробки молока : навчальний посібник / Шаблій Любов Матвіївна, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова. – Київ : Видавничий дім «Кондор», 2019. – 308 с. Обкладинка тверда.

Наведений огляд з історії розвитку молочної промисловості. Розглянуті вимоги до молочної сировини, механічне та теплове обробляння, санітарна обробка обладнання і тари, представлені матеріальний баланс і нормалізація у виробництві молочних продуктів, напрями розвитку виробництва і застосування різних видів пакувальних матеріалів. Викладені традиційні технології виробництва молочних продуктів.

Наведено словник термінів та визначень понять, що використовуються у молочній промисловості, та апаратурно-технологічні схеми виробництва молочних продуктів.

Призначено для використання в навчальному процесі здобувачів вищої освіти за спеціальностями 181 Харчові технології галузі знань 18 Виробництво та технології, 015.21 Професійна освіта. Харчові технології галузі знань 01 Освіта / Педагогіка, а також може бути корисно для аспірантів, викладачів вищих навчальних закладів та спеціалістів молочної промисловості.

Увага: HTML не підтримується!