Напрями підвищення конкурентоспроможності аграрного сектору в умовах формування і функціонування ЗВТ з ЄС: [колективна монографія]. За. ред. проф. Кваша С. М.

Код: 425959
Наявність: В магазині

410
  • 410 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Напрями підвищення конкурентоспроможності аграрного сектору в умовах формування і функціонування ЗВТ з ЄС: [колективна монографія]. За. ред. проф. Кваша С. М. [Вдовенко Н. М., Богач Л. В., Залізко В. Д., Михальчишина Л. Г., Маргасова В. Г., Дерій Ж. В., Варшавська Н. Г., Шарило Ю. Є., Павленко М. М. та ін.]. Видавничий дім «Кондор», 2018. 444 с. Обкладинка тверда. 

ISBN 978-617-7458-38-7

У монографії викладено вирішення важливого наукового завдання, яке полягає в обґрунтуванні теоретико-методичних засад та практичних рекомендацій щодо вдосконалення напрямів підвищення конкурентоспроможності аграрного сектору в умовах формування і функціонування зони вільної торгівлі з ЄС.

Визначено напрями щодо розроблення нової звітності європейського рівня для виробників риби при адаптації до вимог ФАО, EUROSTAT, Директив, Регламентів ЄС. Висвітлено сучасні пріоритети аграрної політики, розвитку національного агропромислового комплексу і його провідних галузей, зокрема рибного господарства та аквакультури, птахівництва, свинарства, зернової галузі в умовах інтеграції до європейського ринку. Монографія написана в рамках науково-дослідних робіт Національного університету біоресурсів і природокористування України і з використанням даних, отриманих як науковий результат за темами: «Напрями підвищення конкурентоспроможності аграрного сектору в умовах формування і функціонування ЗВТ з ЄС» (номер державної реєстрації 0115U003456), «Прикладні рішення забезпечення конкурентоспроможності рибного господарства у нових умовах функціонування національної економіки» (номер державної реєстрації 0118U000306), які виконувались у рамках науково-дослідних робіт Міністерства освіти і науки України.

Розраховано на науковців, викладачів, аспірантів, магістрів та студентів, керівників господарств, фахівців зайнятих у рибному господарстві, аквакультурі, птахівництві, свинарстві, галузях рослинництва та інших сферах аграрного сектору економіки.

Увага: HTML не підтримується!