Удосконалення технологічного процесу та обладнання для формування виробів – 1 частина: Монографія. / Стадник І.Я, Піддубний В.А.

Код: 425989
Наявність: В магазині

310
  • 310 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Удосконалення технологічного процесу та обладнання для формування виробів – 1 частина: Монографія. / Стадник І.Я, Піддубний В.А. – К.: Видавничий дім «Кондор», 2019. – 292 c. ISBN 978-617-7729-97-5. Обкладинка тверда. 

У монографії проведено аналіз машин з валковими робочими органами й шляхи удосконалення їх роботи, розглянуто реологію дисперсних систем та використання екструдованого кукурудзяного борошна в технології борошняних кондитерських виробів оздоровчого призначення. Основна частина роботи спрямована на розкриття основних існуючих підходів до моделювання робочого процесу нагнітання тіста формувальної машини та обґрунтованні доцільності їх у застосуванні. Вони ґрунтується на конструктивному, технологічному та термомеханічному підході при застосуванні основних положень технічної термодинаміки, тепломасообміну та інших галузей фізики під час моделювання та розрахунку витратних і енергетичних параметрів. Подана методика інженерного розрахунку зазначених параметрів та їх складових, що може застосовуватися як для валкових так і лопатевих нагнітальних камер формувальних, тістозамішувальних та тістоподільних машин. Розглянуто методику визначення структури виробу та її взаємозв’язок із технологічним процесом.

Призначено для науковців, інженерно – технічних працівників, які займаються створенням, модернізацією і експлуатацією машин в хлібопекарській, кондитерській та інших галузях промисловості. Може бути корисною для аспірантів, магістрів, та студентів відповідних спеціальностей.

 

Увага: HTML не підтримується!