Керування документацією / Безкровний М.Ф., Кропивка М.Ф., Палеха Ю.І., Іщенко Т.Д.

Код: 402626
Наявність: В магазині

155
  • 155 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Керування документацією  

Авторський колектив: Безкровний М.Ф., Кропивка М.Ф., Палеха Ю.І., Іщенко Т.Д. 
Загальна редакція: Палеха Ю. І. 
Тип видання: підручник
Видання: Рекомендовано Міністерством освіти і науки України
Рік видання: 2015
Кількість сторінок: 296
Формат: А5, 60*84 1/16
Обкладинка: м'яка

У підручнику комплексно висвітлено питання документаційного забезпечення  сучасного управління з урахуванням вимог новітніх законів, інструкцій та стандартів, тенденцій розвитку діловодства. 

    Підручник включає питання як безпосереднього створення і оформлення документів, так і висвітлення організації діловодного процесу. Наведено розгорнуті характеристики основних нормативних положень щодо створення документів, велика увага приділена особливостям керування документацією. Вперше деталізовано технологічні аспекти роботи як з традиційними так і  електронними документами. 

    Підручник допоможе студентам при вивчення дисциплін «Діловодство», «Документаційне забезпечення управління» та «Керування документацією». Практичні завдання і тести дозволять проконтролювати ступінь засвоєння знань.

    Розрахований на фахівців, керівників організацій, працівників інформаційно-консультаційних та діловодних служб, викладачів і слухачів системи підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів та всіх, хто прагне до високої культури  роботи з документами.

Увага: HTML не підтримується!