Облік, калькуляція і звітність у підприємствах ресторанного господарства. Навчальний посібник / Р.В. Карпенко, В.М. Кузнецов

Код: 415975
Наявність: В магазині

180
  • 180 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Облік, калькуляція і звітність у закладах ресторанного господарства. Карпенко Р.В.

Рік видання 2016

Сторінок 288

Мяка

 

Навчальний посібник з обліку, калькуляції та звітності створений відповідно до типової навчальної програми предмета «Облік, калькуляція і звітність» Державного стандарту професійно-технічної освіти з професій: «Кухар» код 5122, «Кондитер» код 7412, «Офіціант. Бармен» код 5123 (зміни внесені у межах дозволених норм). В навчальному посібнику висвітлені питання щодо організації діяльності ресторанного господарства, понять про господарський облік, матеріальну відповідальність, загальні принципи організації обліку, ціноутворення та калькуляції, облік касових операцій, проведення інвентаризації у закладах ресторанного господарства.
При підготовці навчального посібника використані новітні матеріали бухгалтерського обліку для закладів ресторанного господарства.
Навчальний посібник може бути використаний викладачами на теоретичних уроках з бухгалтерського обліку, учнями – при виконанні домашнього завдання та при підготовці до практичних робіт, майстрами виробничого навчання – для актуалізації знань на вступних інструктажах під час виробничого навчання.

Увага: HTML не підтримується!