Лісопарки Чернігова та їх рекреаційні особливості. Монографія. Кольорова

Код: 404860
Наявність: В магазині

370
  • 370 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів


 

Лісопарки Чернігова та їх рекреаційні особливості. Монографія. Брайко В.Б. – К: Кондор-Видавництво, 2016.–176с. Обкладинка тверда. КОЛЬОРОВА КНИГА. ISBN 978-617-7278-48-0. Код 404860

 

 

У монографії розглянуто питання фітосанітарного стану лісопаркових насаджень Чернігова та наукового обґрунтування прийомів і методів підвищення біологічної стійкості, а також поліпшення їх рекреаційних і естетичних властивостей. Встановлено вплив рекреаційних навантажень та погодних чинників на фізіологічний стан дерев. Підібрано ассортимент аборигенних деревних рослин та інтродуцентів з метою збереження та розширення їх видового різноманіття. Доповнено відомості щодо особливостей фітоценотичних відносин видів деревних рослин різнихвікових групп при їх сумісному зростанні. Визначено обсяги та розроблено комплекс лісогосподарських заходів з переформування стиглих і перестійних тополевих і вербових насаджень.

Представлена робота розрахована на фахівців лісового та садово-паркового господарства, охорони природи, науковців, аспірантів та студентів лісогосподарських, екологічних і біологічних факультетів.


Увага: HTML не підтримується!