Хімія Землі: Навчальний посібник

Код: 402818
Наявність: В магазині

475
  • 475 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів


 

Хімія Землі: Навчальний посібник / В. А. Богатиренко, І. Б. Чорний, В. А. Нестеровський / К.: Кондор-Видавництво, 2015.− 568 с. ISBN 978-617-7278-34-3. Обкладинка тверда.

 У навчальному посібнику представлено інформацію про особливості поширення й трансформації хімічних елементів за різних фізико-хімічних умов, створених самою природою. Матеріал подано з використанням положень базових хімічних дисциплін і спрямовано на висвітлення хімічних закономірностей перебігу природних процесів, що визначають баланс між геосферами планети та кругообіг хімічних елементів. Навчальну інформацію виокремлено і сформовано за принципом інтеграції хімії з такими природничими дисциплінами, як геохімія, мінералогія, білогія, та адаптовано для підготовки студентів спеціальності Хімія* у педагогічних університетах.

Посібник буде корисний для студентів нехімічних спеціальностей природничого напряму освіти, а також спеціалістів у галузі сільського господарства, учителів хімії, біології, географії загальноосвітніх навчальних закладів, а також викладачам вищих навчальних закладів освіти, які працюють у галузі наук про Землю. Його можна використовувати для організації активної творчої наукової і самостійної роботи студентів.


Увага: HTML не підтримується!