Фізико-хімічні методи доочищення води. Підручник.

Код: 417008
Наявність: В магазині

190
  • 190 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів


 

 

Фізико-хімічні методи доочищення води. Підручник. Я.В.Радовенчик, М.Д. Гомеля.– К.: Кондор-Видавництво, 2016. – 264 с. ISBN 978-617-7278-72-5. Обкладинка м’яка.

Споживання неякісної води – один із факторів негативного впливу на здоров'я людини. В умовах інтенсивного забруднення поверхневих та підземних вод з кожним роком отримувати питну воду необхідної якості стає все складніше та дорожче. Одним із шляхів виходу з даної ситуації є доочищення в побутових умовах невеликих об’ємів води, що безпосередньо споживаються людиною. При цьому необхідний об’єм знижується з 200 до       3 дм3/добу. В підручнику розглянуто основні фактори впливу на якість питної води – стан води поверхневих водойм та підземних горизонтів, основні технології водопідготовки, стан водопровідних мереж і т.п. Детально описані процеси, що використовуються в технологіях водопідготовки. Достатньо уваги приділено сучасному обладнанню, що призначене для доочищення питної води в побутових умовах.

Призначений для студентів вищих навчальних закладів напряму підготовки "Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування", буде цікавим фахівцям комунальної сфери, працівникам адміністрацій різних рівнів, небайдужим до свого здоров'я громадянам.


Увага: HTML не підтримується!