Трансформаційні перетворення регіональної економіки : монографія

Код: 417234
Наявність: В магазині

210
  • 210 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів


 

 Трансформаційні перетворення регіональної економіки : монографія./ За загальною редакцією Назаренка С.А. –  К.: Кондор-Видавництво, 2016. – 292 с.ISBN 978-617-7278-88-6. Обкладинка м’яка.

Монографія присвячена дослідженню питань трансформаційних перетворень регіональної економіки, пошуку проблемних питань та шляхів ефективного використання наявних можливостей розвитку у сучасних умовах.

Детальньно розглянуто теоретико методологічні підходи до визначення сутності  та наукових підходів до оцінки економічних трансформацій ринку, визначено концептуальні основи трансформації інноваційного потенціалу економіки України, сформованні структурні  зрушення  у національній економіці, виокремлено проблеми наукових підходів до оцінки результатів реалізації стратегії соціально-економічного розвитку та розробки нових засад до управління бізнесом.

Досліджено стратегічні напрями розвитку регіональної та міжрегіональної економіки, особливості використання сценарного підходу до організації переспективного розвитку регіону,  проаналізовано загальну економічну рівновагу в умовах трансформаційних перетворень та рoзрoблено мoделі упрaвлiння регіонального та галузевого типу.

Монографія розрахована на фахівців у галузі економіки, державного управління, науковців, викладачів, аспірантів, магістрів і студентів.

Матеріали монографії представлено у авторській редакції.


Увага: HTML не підтримується!