Перша світова війна і революції: вектори соціокультурних трансформацій: Колективна монографія

Код: 420133
Наявність: В магазині

225
  • 225 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів


 

Перша світова війна і революції: вектори соціокультурних трансформацій:Колективна монографія / Наукова редакція д.і.н. проф. С.С.Трояна. – К.: Кондор-Видавництво, 2017. – 280 с. Обкладинка тверда.

Колективна монографія – четверта із серії наукових праць з історії світових воєн, підготовлених за науковою редакцією доктора історичних наук, професора С.С.Трояна. Видання присвячене 100-річчю революцій періоду Першої світової війни, в тому числі Української революції 1917–1921 рр. Автори проаналізували соціокультурні трансформації, які відбулися під впливом Великої війни і революцій у Європі, Азії, Латинській Америці, зокрема й Російської та Української революцій. Наукові розвідки охопили низку геополітичних, дипломатичних, релігійних, національних і соціальних аспектів досліджуваного періоду.

Праця розрахована, насамперед, на міжнародників, істориків, політологів, соціологів; на студентів, які навчаються на відповідних спеціальностях; а також становитиме інтерес для всіх, хто цікавиться перебігом подій і результатами Першої світової війни в регіональному і глобальному вимірах.


Увага: HTML не підтримується!