Наша Історія

Видавничий дім "КОНДОР" - один з лідерів галузі книговидання України.


Основними напрямками діяльності є:
  1. Книговидавнича справа;
  1. Оптова та роздрібна торгівля книгами та паперовими виробами.
     Тематика літератури над якою ми працюємо досить різноманітна - це: економіка промисловості і сільського господарства, фінанси та банківська справа, юриспруденція, культура і мистецтво, туризм, медична, технічна та, з 2018 року, художня література.
     Компанія була заснована у 2001 році. Протягом цього часу не одне покоління студентів, учнів професійно-технічних закладів, коледжів, а також школярів та абітурієнтів підкорюють наукові вершини за нашими підручниками та навчальними посібниками.

     З 2018 року ми активно видаємо сучасних письменників у різних жанрах, як то фантастика, фентезі, любовний роман, пригодницька література, детективи тощо.
     Видавництво Кондор - одне з найбільших підприємств України з видання і продажу навчальної та художньоїлітератури, що неодноразово отримував престижні нагороди за свою роботу. На українському видавничому та книготорговому ринку компанія зарекомендувала себе з найкращої сторони, про що свідчить участь в національних та міжнародних виставках та ярмарках, за що неодноразово нагороджувалася похвальними грамотами та почесними дипломами, займала призові місця.

     У 2008 році “Кондор” отримав почесну нагороду “Лідер галузі”. 11 жовтня 2010 року Міжнародний академічний рейтинг популярності “Золота фортуна” нагородила видавництво почесною відзнакою - медалю “Трудова слава” за вагомий внесок у розвиток поліграфічної галузі України та високий професіоналізм. Також протягом 2011 року компанія отримала ряд почесних грамот та дипломів.
     Література видавничо-торговельної компанії “Кондор” реалізується через книготорговельну мережу в усіх містах України, з нашою літературою працюють книжкові ринки Києва, Вінниці, Харкова, Одеси, Львова тощо.
Видавництво Кондор вважається взірцем талановитого поєднання творчої праці авторитетних учених і педагогів з фаховою майстерністю співробітників компанії - редакторів, коректорів, художників, організаторів виробництва.

     

Ми відкриті для співпраці з авторами, видавництвами, книготорговими організаціями, бібліотеками, читачами - всіма зацікавленими партнерами!