Економіко-математичні моделі в зовнішньоекономічній діяльності: навчальний посібник для студентів економічних напрямів підготовки

Код: 417210
Наявність: В магазині

675
  • 675 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів


 

Економіко-математичні моделі в зовнішньоекономічній діяльності: навчальний посібник для студентів економічних напрямів підготовки. – Бережна Л. В., Снитюк О. І. - К.: Кондор-Видавництво. – 2016. – 386 с. ISBN 978-617-7278-87-9. Обкладинка тверда.

Посібник складений відповідно до програми дисципліни «Економіко-математичні моделі в зовнішньоекономічній діяльності». Він містить завдання, які охоплюють усі теми цієї дисципліни та тематику й зміст лекційних і практичних занять, самостійної та індивідуальної роботи студентів, список рекомендованої літератури, додатки. Теоретичні питання та завдання спрямовані на опанування понятійним апаратом, що становить базову основу будь-якого навчального предмету. Практичні завдання, які необхідно вирішити студентам, – змістовні та різнопланові. Вони моделюють конкретні світогосподарські ситуації та процеси, що дозволяє не лише перевірити теоретичні знання та їх практичне застосування, а й дають можливість набути практичних навичок в організації і проведенні зовнішньоекономічної діяльності.

Посібник розрахований на студентів, що навчаються за програмами підготовки бакалаврів усіх економічних напрямів підготовки, магістрів, аспірантів і викладачів економічних навчальних закладів усіх типів, а також фахівців в галузі зовнішньоекономічної діяльності.


Увага: HTML не підтримується!