Фінансовий інжиніринг

Код: 111549
Наявність: В магазині

150
  • 150 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів


Сохацька О.М.: Навч. пос. - К.: Кондор, 2011. - 660 с. Обкл. тверда. Формат70х100/16. ISBN 978-966-351-349-2. Код 111549.

Рекомендовано МОН України як навчальний посібник для студентів ВНЗ.

У посібнику викладені теоретичні концепції та зарубіжна практика становлення нового для України виду діяльності на світовому фінансовому ринку – фінансового інжинірингу. Розкрито сутність таких основних інструментів фінансового інжинірингу, як форварди, ф’ючерси, опціони, свопи, їх гібридні та синтетичні комбінації, інструментів з фіксованим доходом та інструментів власного капіталу. Значна увага приділена стратегіям та технологіям фінансового інжинірингу, а саме: управлінню вартістю бізнесу, корпоративним стратегіям з використанням інструментів власного капіталу, ризик-менеджменту з його процесами управління активами та пасивами, хеджуванням та сек’юритизацією, електронним трейдингом та програмною торгівлею. Матеріали посібника допоможуть зрозуміти суть цього складного виду діяльності, побачити його позитивні та негативні сторони, підготувати вітчизняних ризик-менеджерів для банків, страхових компаній, фінансових менеджерів корпорацій, здатних ефективно працювати на світовому фінансовому ринку.

Для студентів економічних спеціальностей, аспірантів, викладачів ВНЗ, фінансових менеджерів, керівників організацій, всіх, хто намагаються створити в Україні ефективний фінансовий ринок в контексті формування нового світового економічного порядку.

Стислий зміст:
Передмова
Частина 1. Теоретичні концепції та зарубіжна практика становлення фінансового інжинірингу.
Частина 2. Інструменти фінансового інжинірингу.
Частина 3. Стратегії та технології фінансового інжинірингу.
Глосарій
Алфавітний покажчик

Увага: HTML не підтримується!