Організація готельно-ресторанного обслуговування

Код: 034400
Наявність: В магазині

740
  • 740 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів


Лук'янов В.О., Мунін Г.Б.: Навч. пос. Вид. 2-ге. – К.: Кондор-Видавництво, 2012. – 346 с. Обкл. м'яка. Формат 60х84 1/16. ISBN 978-966-2781-05-2. Код 034400.

Даний посібник написаний у зв’язку з підготовкою готельної інфраструктури до проведення на території України фінальної частини Чемпіонату з футболу «Євро-2012» та з урахуванням подальших перспектив функціонування готельного та ресторанного бізнесу. Збільшення кількості туристів на території України вимагає від вітчизняного менеджменту формування сукупності знань, інноваційних підходів і технологій, щоб організувати належний сервіс в індустрії гостинності.

У посібнику розглянуті сучасні концепції організації обслуговування в готелях та ресторанах, які базуються на теоретичних і практичних засадах організації обслуговування гостей. Розглянуті теоретичні та практичні аспекти організації обслуговування в готельному та ресторанному бізнесі відповідають сучасним вимогам ведення бізнесу, міжнародним стандартам та вимогам УЄФА до приймаючих країн.

У розділах даного видання розглянуто специфіку та особливості організації обслуговування у готельних та ресторанних закладах, досліджено внутрішню структуру готельно-ресторанного бізнесу та проаналізовано можливості підвищення якості обслуговування клієнтів за рахунок використання висококваліфікованого персоналу та раціонального управління трудовими ресурсами. Зрозумілою мовою обґрунтовується концепція економічного ефекту, зумовленого оптимізацією організації постачання товарно-матеріальних ресурсів. Особливу увагу також приділено організації харчування у готелях. А також аргументується необхідність прийняття сучасних архітектурно-дизайнерських рішень при проектуванні та будівництві готельних та ресторанних споруд, ураховуючи встановлені Державні будівельні норми.

Посібник ставить за мету покращення знань і досвіду студентів, аспірантів, науковців і практиків, з новітніх аспектів готельного та ресторанного бізнесу в посткризовий період та підвищення рівня фахової підготовки працівників, спеціалістів і всіх тих, хто бажає працювати в даній галузі.

Стислий зміст:
Вступ
Розділ 1. Особливості індустрії гостинності.
Розділ 2. Організація та функції адміністративних, управлінських, та сервісних служб.
Розділ 3. Організація якісного обслуговування в індустрії гостинності.
Розділ 4. Організація і технології управління персоналом.
Розділ 5. Організація створення безпечних умов готельного бізнесу.
Розділ 6. Організація постачання товарно-матеріальних ресурсів.
Розділ 7. Організація харчування у готелях.
Список використаної та рекомендованої літератури

Увага: HTML не підтримується!