Тренінг з економіки підприємства. Навч.пос.

Код: 127306
Наявність: В магазині

200
  • 200 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів


 

Фролова Л.В., Кравченко О.С. Тренінг з економіки підприємства: навчально-методичний посібник. Фролова Л.В., Кравченко О.С. – К.: Кондор-Видавництво, 2013. – 154 с. ISBN 978-966-2781-62-5

 

Рекомендовано Міністерством освіти і наіки, молоді і спорту як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів.

Посібник є методичним забезпеченням тренінгу з економіки підприємства, передбаченого навчальним планом підготовки бакалаврів. Посібник складений з урахуванням вимог кредитно-модульної системи оцінювання та організації навчального процесу. Тренінг з економіки підприємства організований в формі ділової гри з використанням бази даних про фінансово-господарську діяльність підприємств різних галузей. Містить комплекс тренінгових завдань, структура яких сприяє отриманню певних навичок по інтегруванню багатоаспектних економічних знань для вирішення актуальних проблем практичної діяльності підприємства, а також рекомендації по виконанню тренінгових завдань на комп’ютері, які супроводжуються наочними ілюстраціями, що надає додаткову можливість більш якісного засвоєння матеріалу. Призначений для студентів, аспірантів, викладачів економічного профілю вищих навчальних закладів та практичних працівників.


Увага: HTML не підтримується!