Читання про виховання / П. Д. Юркевич

Код: 416056
Наявність: В магазині

360
  • 360 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів


 

Читання про виховання / П. Д. Юркевич; [переклад з рос. Л. Г. Кудрик]. – К. : Кондор-Видавництво, 2016 – 242 с. ISBN 978-617-7278-57-2. Обкладинка м’яка.

Перекладач і автор вступної статті:

доктор філософії, проф. МКА (Міжнародна Кадрова Академія), доцент Львівського

обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Кудрик Ліліана Григорівна.

Перекладено за виданням:

Чтенія о воспитаніи. П. Юркевича. Изданіе Н. Ченелевскаго. – Москва:

Въ Университетской Типографіи (Катковъ и Кº), 1865. – 272 с.

Фундаментальна філософсько-педагогічна праця класика української і світової філософії, видатного педагога, найяскравішого представника української “філософії серця” Памфіла Юркевича уперше пропонується читачеві в українському перекладі. У ній розглядаються питання духовної суті людини, сенсу її життя, ролі освіти і виховання у становленні духовної особистості.

Знайомство широкої громадськості з педагогічними ідеями П. Юркевича і їх втілення у навчально-виховний процес допоможуть подолати кризу освіти й виховання, підняти рівень вихованості учнів і студентів, професійної компетентності педагога, рівень духовної культури усіх суб’єктів освітнього процесу, суспільства загалом.

“Читання про виховання” адресовані перш за все учителям-практикам, педагогам-організаторам, вихователям та керівникам освітніх установ, науковцям, викладачам філософії, педагогіки, психології, студентам, усім, кому не байдужа духовна спадщина рідного народу та його теперішнє і майбутнє.


Увага: HTML не підтримується!