Основи медичної валеології

Код: 259879
Наявність: В магазині

505
  • 505 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів


Якобчук А.В., Курик О.Г. Основи медичної валеології: Навч. посібник / Якобчук А.В., Курик О.Г. – Кондор-Видавництво, 2013. – 254 с. Обкл. тверда. ISBN 978-966-2781-75-5

Рекомендовано Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів.

Навчальний посібник дисципліни “Основи медичної валеології” для спеціальності 7.050201 “Менеджмент організацій” спеціалізація: “Менеджмент з організації охорони здоров’я” підготовлено відповідно до навчальної програми ПВНЗ „Європейський університет”, побудований на основних питаннях поточного та кінцевого контролю програми. Курс подано у вигляді як основного, так і додаткового матеріалу з метою самостійного отримання та поглиблення знань у даній галузі охорони здоров’я. Розкриті основні принципи валеологічних знань з поглибленим поданням основних складових здоров’я і факторів, що його формують. Посібник призначений для викладачів, студентів вищих медичних закладів III – IV рівнів акредитації, а також може становити інтерес науковцям, інтернам, бакалаврам і магістрам, а також широкому колу читачів.


Увага: HTML не підтримується!