Трансформація світогляду в добу Відродження і Реформації (з автентичними текстами праць Юрія Дрогобича в українському перекладі): навчальний посібник

Код: 417215
Наявність: В магазині

430
  • 430 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів


 

Трансформація світогляду в добу Відродження і Реформації (з автентичними текстами праць Юрія Дрогобича в українському перекладі): навчальний посібник / В. М. Вандишев. – Київ: Кондор-Видавництво, 2016. – 304 с. ISBN 978-617-7278-84-8. Обкладинка м’яка.

Навчальний посібник покликанийрозширитизвичнеуявлення про добуЄвропейськогоВідродженняі Реформації, яке сформувалося у вітчизнянійнавчальнійлітературі. Показуючизакономірний характерісторичногопоступу, автор посилається на певнуповторюваність в історіїпереламнихперіодів, до якихслідвіднестиєвропейськіВідродження і Реформацію. Фундаментальніідеї і цінностіВідродженняпостаютьв образах життя і діяльностіяскравихособистостейтієїдоби, середяких: Г. Плетон, МарсіліоФічіно, П. Помпонацці, ПікоделлаМірандола і Ю. Дрогобич. Праціцихмислителівсерйозновплинули на розвитокєвропейськоїкультури і науки. Духовно

Європейська духовність і наука доби Реформації розглянуті крізь призму нового світогляду, значнийвнесок у формуванняякогозробивМиколай Коперник. Розглянуто особливості ідеологічного і світоглядного підґрунтя реформаційних трансформацій, які привели до виникнення лютеранства, а також роль у цьомуФіліппаМеланхтона. Середвітчизнянихмислителівтієїдоби, яківплинули на подальшийрозвиток наукиі культури в Україні, постаютьКирилоТранквілліон, Василь (Костянтин) Острозький, КасіянСакович.

Особливуувагуприділеноособистості Петра Могили і йогореформаторськійдіяльності у вітчизняномурелігійному і освітньомупросторі.

Важливоюскладовоюпосібника є праціЮріяДрогобича (1448

Навчальнийпосібник стане в пригоді як студентам соціально


Увага: HTML не підтримується!