Комплексні технології сорбційного очищення води від йонів важких металів : монографія. / Галиш В.В., Трус І.М., Радовенчик Я.В., Флейшер Г.Ю., Гомеля М.Д.

Код: 434511
Наявність: В магазині

170
  • 170 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Комплексні технології сорбційного очищення води від йонів важких металів : монографія. Галиш В.В., Трус І.М., Радовенчик Я.В., Флейшер Г.Ю., Гомеля М.Д.  – К.: Видавничий дім «Кондор», 2020. –152 с. Обкладинка м’яка.

Хімічні технології - одна з галузей, що розвиваються сьогодні досить динамічно. Вкрай цікавим та перспективним є вивчення процесів та технологій отримання та застосування різноманітних природних речовин в якості сорбентів для різних галузей промисловості та медицини.

Робота присвячена всебічному дослідженню процесів модифікування та практичного використання органічних сорбентів, отриманих з розповсюджених природних сполук та відходів харчової промисловості. В роботі детально розглянуто існуючі сорбційні методи та сорбенти, що використовуються для видалення йонів важких металів з водних розчинів. Наведені результати експериментів щодо модифікування природної сировини різного походження специфічними хімічними реагентами. Приведені результати досліджень ефективності застосування модифікованих сорбентів в процесах очищення води. Проведені грунтовні дослідження основних характеристик отриманих сорбентів. За результатами проведених досліджень запропоновано комплексні технології очищення вод різного походження.

Дана робота присвячена для наукових та інженерно-технічних працівників, аспірантів, викладачів та студентів ВУЗів, працівників науково-дослідних установ.

Увага: HTML не підтримується!