Підвищення екологічної безпеки ПрАТ «Український графіт» шляхом зниження викидів монооксиду вуглецю : монографія. Кольорова. / Іваненко О. І., Гомеля М. Д., Панов Є. М., Вагін А. В., Лелека С. В.

Код: 441509
Наявність: В магазині

265
  • 265 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Підвищення екологічної безпеки ПрАТ «Український графіт» шляхом зниження викидів монооксиду вуглецю : монографія. / Іваненко О. І., Гомеля М. Д., Панов Є. М., Вагін А. В., Лелека С. В. – Київ: Видавничий дім «Кондор», 2020. – 140 с.

Функціонування сучасного промислового підприємства повинно відбуватись відповідно до принципів сталого розвитку, що, в свою чергу, орієнтується на виконання вимог з захисту довкілля, зокрема, контролю емісії димових газів. Наразі питанням зниження техногенного впливу на навколишнє середовище приділяє значну увагу ПрАТ “Укрграфіт”, що займає чільне місце у вітчизняній промисловості як постачальник електродної продукції не тільки для української індустрії, але і для закордонних споживачів.

Монографія присвячена детальному розгляду процесу термічної обробки «зелених» електродів у печах для випалювання, що є основним джерелом викидів монооксиду вуглецю при виробництві електродів. Проаналізовано особливості фізико-хімічних процесів, що протікають в печах, проведено розрахунково-експериментальні дослідження екологічного стану печей. Для перетворення випалювання електродних виробів в екологічно безпечну стадію оцінено вплив компонентів електродних заготовок і пересипки на утворення СО та смолистих речовин в газових викидах. Це дало змогу запропонувати ефективні шляхи для вирішення завдання підвищення екологічної безпеки підприємства в цілому.

В процесі пошуку дієвих рішень по зменшенню емісії СО в монографії запропоновано нанесення плівкового каталізатору на основі діоксиду марганцю на термоантрацитну пересипку “зелених” заготовок для електродів в печах випалювання, який відрізняється такими властивостями, як дешевизна, простота нанесення, самовідновлюваність та висока реакційна здатність в процесі окислення СО. Зручність його швидкої інтеграції в технологічний цикл підприємства не вимагає значних капіталовкладень.

Для наукових та інженерно-технічних працівників, викладачів, аспірантів та студентів науково-технічних вузів.

Увага: HTML не підтримується!