Теплотворення й теплоспоживання в двигуні швидкого внутрішньо-го згоряння: Монографія. Кольор.іл. / Гащук П., Нікіпчук С.

Код: 441512
Наявність: В магазині

570
  • 570 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Теплотворення й теплоспоживання в двигуні швидкого внутрішнього згоряння: Монографія. Кольор.іл. / Гащук П., Нікіпчук С. — Київ: Видавничий дім «Кондор», 2021.— 324 с. Обкладинка тверда. 

Розглядається hard-soft-технологія дослідження явищ теплотворення й тепловикористання у двигуні швидкого внутрішнього згоряння, в підвалини якої покладено принципи праксіологічності. Визнано, що подальший розвиток класичних підходів до моделювання робочих процесів у тепловому двигуні, які спираються суто чи здебільшого на аналітико-алгоритмічні описи, є практично неможливим. Тож запропоновано залучити в модель також і реальний робочий простір двигуна, системно приєднуючи його до віртуального, втіленого в програмно-алгоритмічному середовищі, і тим самим упроваджуючи частину реальності в модель цієї ж реальності. За натурний робочий простір доречно взяти циліндр реального дослідницького двигуна, змонтованого на спеціальному випробному стенді.

Для наукових працівників, інженерів, аспірантів, студентів і курсантів закладів вищої освіти, пізнавальні інтереси яких мають технічний ухил.

Увага: HTML не підтримується!