Когнітивна наука : навч. посібник. / Деркач Л.М., Шевяков О.В., Бурлакова І.А., Братчікова Ю.К., Соловйова Д.В., Мельничук Д.П.

Код: 441482
Наявність: В магазині

590
  • 590 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Когнітивна наука : навч. посібник. / Деркач Л.М., Шевяков О.В., Бурлакова І.А., Братчікова Ю.К., Соловйова Д.В., Мельничук Д.П. — Київ: Видавничий дім «Кондор», 2020. — 320 с. Обкладинка тверда. 

У посібнику послідовно розглядаються теоретичні та емпіричні основи когнітивної науки: передумови, зародження та становлення, філософські та методологічні засади, історичні етапи розвитку, основні підходи до пізнання (символьний, модульний, нейромережевий) та роботи видатних вітчизняних та закордонних когнітологів, психологів, лінгвістів; висвітлено невирішені проблеми сучасної когнітивної науки.

У посібнику містяться питання до самостійної та індивідуальної роботи, а також тестові завдання до тем, які забезпечують активне та свідоме засвоєння навчальної інформації.

Посібник призначений для студентів-психологів, аспірантів, викладачів вищої школи, а також всім, хто цікавиться сучасними проблемами та перспективами розвитку когнітивної науки.

Увага: HTML не підтримується!