Фінансовий менеджмент : навч. посіб. для студентів, які навчаються за спец. 051 — Економіка / Е. І. Цибульська

Код: 441510
Наявність: В магазині

620
  • 620 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Фінансовий менеджмент : навч. посіб. для студентів, які навчаються за спец. 051 — Економіка / Е. І. Цибульська. — К. : Видавничий дім «Кондор», 2021. — 348 с. Обкладинка тверда. 

У навчальному посібнику висвітлено основні теоретичні та практичні аспекти фінансового менеджменту підприємств, розкриваються його сутність та механізм реалізації. Значна увага приділяється змісту основних політик, фінансовим методам і важелям, сучасному інформаційному забезпеченню управлінських фінансових рішень.

За змістом навчальний посібник відповідає програмі начальної дисципліни «Фінансовий менеджмент» для студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів України.

Запропонований посібник допоможе в організації самостійної роботи студентів економічних спеціальностей, формуванні теоретичних та практичних основ їх професійних компетенцій. Посібник розраховано на використання його студентами економічних спеціальностей учбових закладів вищої освіти, аспірантами, викладачами, науковими співробітниками, бізнесменами, топ-менеджерами, працівниками фінансово-економічних служб та менеджерами середньої ланки підприємств та всім, хто прагне опанувати основи фінансового менеджменту.

Увага: HTML не підтримується!