Привілеї богів : сонетарій. / Горішна Н. В.

Код: 441525
Наявність: В магазині

450
  • 450 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Привілеї богів : сонетарій. Горішна Н. В. — К. : Видавничий дім «Кондор», 2021. — 212 с.Книга «Привілеї богів» сучасної української письменниці Наталії Горішної присвячена королю поезії – сонету. Вона являє собою сонетарій, що складається з 265 сонетів: 155 авторських (включно з вінком сонетів) та 110 перекладених нею (здебільшого це сонети «золотого» і «срібного» віку, починаючи від першого російськомовного сонета Василя Тредіаковського, 1732 р.).

Оригінальним сонетам Н. Горішної притаманні художня філігранність, чітке дотримання канону, висока інтелектуальність та емоційність, а переклади характеризуються уважністю до оригіналів та точним відтворенням ритмоінтонаційної партитури творів.

Крім того, книга містить докладну авторську передмову «Та форма, що віки розкрили їй обійми. Сонет — світ в мініатюрі», що знайомить зацікавленого читача з історією виникнення та розвитку світового і вітчизняного сонета, а також із теоретичними основами цієї найвишуканішої і найзагадковішої поетичної форми.

Увага: HTML не підтримується!