Медичне право: Глобальна пандемія, коронавірус, квантова вакцинація : навчальний посібник / Лісовський П.М., Лісовська Ю.П.

Код: 443746
Наявність: В магазині

245
  • 245 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Медичне право: Глобальна пандемія, коронавірус, квантова вакцинація : навчальний посібник /Лісовський П.М., Лісовська Ю.П. Київ : Видавничий дім «Кондор», 2022. 136 с. ISBN 978-617-8052-70-6

У навчальному посібнику розкрито ретроспективну картину органічного світу у системі медичного права. Висвітлено, що кардіокод як фундаментальна матриця нейромодуляції у духовному капіталі мудрості Людини, держави та суспільства відіграє збалансовану антропоземну та антропокосмічну роль. Зокрема, нервові волокна Людини вбачають у собі правову місію сенсорних індикаторів та трансляторів інформації, здатних формувати емоції та розум. Це особливо проявляється під час глобальної пандемії як релятивістсько-квантового методу уповільнення часу в адміністративно-правових процесах. При наявності феномену коронавірусу здійснюється якісно новий рівень тензорно-інваріантного кіберчислення людської пам’яті, що надає неймовірну можливість стрімкого волевияву прав та свобод щодо фізичних та юридичних осіб. За цих турбулентних умов, виражених імперативом модернізації страху, саме квантово обумовлена вакцинація у вигляді корпускулярно-хвильової структури дрібних частинок світла є запорукою імунного здоров’язбереження Людини та громадянина.

Навчально-науковий посібник розраховано на науковців, викладачів, студентів, курсантів, а також співробітників спецслужб.

Увага: HTML не підтримується!