Формування в молоді навичок правового регулювання відтворення риби в Україні: екологічний аспект. Посібник. Збільшений формат / Дмитришин Р. А.

Код: 446131
Наявність: В магазині

240
  • 240 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Формування в молоді навичок правового регулювання відтворення риби в Україні: екологічний аспект. Посібник. Збільшений формат / Дмитришин Р. А.  К.: Видавничий дім «Кондор», 2022. 76 с. ISBN 978-617-8052-79-9

Видання спрямоване на підвищення рівня правової обізнаності та виховання еколого-правової культури в учнівської молоді задля формування свідомості щодо правової відповідальності за наслідки впливу на довкілля. Робота ґрунтується на ідеях діяльності ініціативної групи Ради учнівського самоврядування «Надія» середньої загальноосвітньої школи No 297, Святошинського району, міста Києва, яка проводилася протягом 2021 року. Акцентовано увагу на екологічних аспектах правового регулювання відтворення риби в унікальних державних рибовідтворювальних комплексах, які створені з метою забезпечення чисельності різних риб, зокрема білуги, стерляді, російського осетра, севрюги, рослиноїдних риб через селекційні досягнення в промислових масштабах для поповнення рибних запасів у природних водоймах.

Сприяє формуванню в учнів критичного мислення, уміння аналізувати, самостійно приймати рішення та застосовувати набуті знання про рибу і робити висновки щодо збереження рибних ресурсів на рівні територіальних громад.

Надані практичні пропозиції можуть бути використані в роботі молодіжних парламентів з метою подальшого розвитку молодіжного руху в містах і селищах, формування молодіжної політики на місцевому рівні.

Увага: HTML не підтримується!