Диверсифікація зовнішньої торгівлі та економічне зростання : монографія. Збільшений формат. / Є. І. Іванов.

Код: 446134
Наявність: В магазині

640
  • 640 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Диверсифікація зовнішньої торгівлі та економічне зростання : монографія. Збільшений формат. / Є. І. Іванов. – Київ : Видавничий дім «Кондор», 2021. – 280 с. ISBN 978-617-8052-68-3

У монографії розкрито особливості впливу диверсифікаційних зрушень у виробництві та зовнішній торгівлі на процеси економічного розвитку. Основну увагу приділено економічній політиці, спрямованій на активізацію зростання через диверсифікацію та розвиток зовнішньо-економічних відносин. Проаналізовано процеси диверсифікації товаропотоків на глобальному рівні і визначено місце в них України. На основі аналізу міжнародного досвіду запропоновано напрями та механізми удосконалення промислової і зовнішньоторговельної політики України з метою реалізації позитивних диверсифікаційних змін у вітчизняному виробництві, експорті та імпорті.

Монографія розрахована на науковців та управлінців у галузі світового господарства та міжнародних економічних відносин, викладачів, аспірантів і студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів.

Увага: HTML не підтримується!