Фітомеліоративні особливості та урбоекологічний потенціал зелених насаджень міста Києва: монографія / Романець О.М., Юхновський В.Ю.

Код: 446133
Наявність: В магазині

430
  • 430 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Фітомеліоративні особливості та урбоекологічний потенціал зелених насаджень міста Києва: монографія / Романець О.М., Юхновський В.Ю. — К. : Видавничий дім «Кондор», 2021. 284 с. ISBN 978-617-8052-03-4

У монографії наведені підсумки комплексного дослідження соснових насаджень лісопаркових ландшафтів міста Києва. За результатами лісівничо-таксаційних, геоботанічних, фітоіндикаційних, ґрунтознавчих, екологічних, соціологічних досліджень здійснено інтегральну екологічну оцінку лісопаркових ландшафтів. Обґрунтовано та визначено урбоекологічний потенціал соснових насаджень зеленої зони м. Києва як похідну їх еколого-естетичних властивостей. Сформульовано основні принципи використання показника урбоекологічного потенціалу для функціонального зонування лісопарків та опрацьовано шляхи його оптимізації. Розроблено уніфіковану схему комплексного урбоекологічного моніторингу для лісопаркових ландшафтів.

Впровадження урбоекологічного потенціалу в лісогосподарську практику підвищить екологічну стійкість і естетичну привабливість насаджень, поліпшить їх фітомеліоративні властивості та слугуватиме науково-обґрунтованою основою для раціонального використання природного потенціалу зеленої компоненти урбанізованих ландшафтів.

Розрахована на студентів, магістрів і аспірантів вищих навчальних закладів, науковців і фахівців лісової, лісомеліоративної, екологічної та природоохоронної галузей, а також інших суміжних секторів економіки.

Увага: HTML не підтримується!