Розробка поліфункціональних матеріалів для ресурсозберігаючих екологічно безпечних технологій : монографія / Трус І.М., Воробйова В.І., Галиш В.В., Скиба М.І.

Код: 443893
Наявність: В магазині

350
  • 350 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Розробка поліфункціональних матеріалів для ресурсозберігаючих екологічно безпечних технологій : монографія / Трус І.М., Воробйова В.І., Галиш В.В., Скиба М.І. – К.: Видавничий дім «Кондор», 2021. – 216 с.  ISBN 978-617-8052-78-2

Результатом роботи є створення на основі наукового пошуку та практичних випробувань поліфункціональних матеріалів для природоохоронних та ресурсозберігаючих екологічно безпечних технологій очищення, знезараження питної та стічних вод, а саме: поліфункціональних сорбентів (біо та неорганічні (магнітні) ) і фільтрів для очищення води та стічних вод від органічних домішок та важких металів, фотокаталізаторів руйнації особливо небезпечних органічних речовин), наноматеріалів знезаражуючої дії з антибактеріальними, антирадикальнимии та антиоксидантними властивостями, отримання високоефективних матеріалів протикорозійних захисту металів та сплавів.

Для наукових та інженерно-технічних працівників, аспірантів, викладачів та студентів вузів.

Увага: HTML не підтримується!