Патріотизм, солідарність і справедливість в оподаткуванні: монографія / Андрущенко В.Л., Тучак Т.В.

Код: 446145
Наявність: В магазині

320
  • 320 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Патріотизм, солідарність і справедливість в оподаткуванні : монографія / Андрущенко В.Л., Тучак Т.В.  Київ : Видавничий дім «Кондор», 2022. – 188 с. ISBN 978-617-8052-98-0

У монографії зроблено спробу узагальнити і пояснити в теоретичних поняттях і поглядах представників світової та вітчизняної фінансової науки багатогранну дію та важливість в оподаткуванні фундаментальних цінностей морально-етичної спрямованості: патріотизму, солідарності, справедливості. В прикладному аспекті на прикладах з вітчизняної та західної фіскальної практики охарактеризовано типологію та новітні феномени сучасних бюджетно-податкових реалій. Зокрема, розкрито зміст фіскальних заходів протидії  наслідкам пандемії коронавірусу та оголошеної світової податкової реформи по запровадженню єдиної глобальної ставки податку на прибуток корпорацій. З’ясовано причини і призначення проектів податків за плутократичною ознакою – ще небувалого «патріотичного» податку на мільярдерів.

Виклад здійснено в проекції на ідейні, академічні та практичні задачі підготовки в Україні науково ерудованих і висококваліфікованих фахівців податкової справи.

Найперше розраховано на увагу неофітів вчення про податки – студентів і магістрантів, а також на викладачів, аспірантів, працівників податкових органів, загалом усіх, хто має інтерес до питань державних фінансів та оподаткування.

Увага: HTML не підтримується!