Розробка методів переробки осадів та відпрацьованих біосорбентів для створення маловідходних технологій очищення води: Монографія / Трус І.М., Галиш В.В., Гомеля М.Д.

Код: 446151
Наявність: В магазині
Артикул: 446151

240
  • 240 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Трус І.М., Галиш В.В., Гомеля М.Д. Розробка методів переробки осадів та відпрацьованих біосорбентів для створення маловідходних технологій очищення води: Монографія. – К.: Видавничий дім «Кондор», 2023. – с.116.


ISBN 978-617-8244-10-1
Результатом роботи є створення маловідходних технологій очищення води від іонів важких металів з метою раціонального використання водних  ресурсів. Ефективне вилучення важких металів дозволяє зменшити надходження важких металів у природні водойми та покращити їх стан. В роботі використані доступні, недорогі методи, що забезпечують високий ступінь очищення води – реагентні та сорбційні. Досить гостро стоїть питання утилізації осадів стічних вод, що містять важкі метали. Саме розгляду питань комплексного вирішення очищення стічних вод та утилізації осадів присвячена монографія. Для наукових та інженерно-технічних працівників, аспірантів, викладачів та студентів вузів.
Увага: HTML не підтримується!