Економічні ризики: методи вимірювання та управління / Скопенко Н.С., Федулова І.В.

Код: 447537
Наявність: В магазині
Артикул: 447537
ISBN: 978-617-8052-03-4

485
  • 485 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Економічні ризики: методи вимірювання та управління: Навчальний посібник / Скопенко Н.С., Федулова І.В., Мазник Л.В., Кириченко О.М., Удворгелі Л.І.;за заг. ред. Скопенко Н.С. К.:Видавничий дім «Кондор», 2021. 348 с.ISBN 978-617-8052-03-4
У навчальному посібнику розглядаються питання сутності, ідентифікації, аналізу, оцінки та управління економічними ризиками. Значна увага приділяється висвітленню методів управління ризиками та їх врахуванню під час прийняття управлінських рішень в умовах невизначеності та ризику. Теоретичний матеріал структурований згідно з логікою засвоєння здобувачами основних понять, економічних категорій, методів і способів їх використання в практичній діяльності. До кожного розділу подано питання для поглибленого засвоєння знань, тестові завдання для самоконтролю, завдання для самостійної роботи.
Посібник призначено для здобувачів вищої освіти економічних спеціальностейусіх форм навчання, викладачів вищих навчальних закладів, аспірантів, працівників підприємств, які цікавляться даною проблематикою.

Увага: HTML не підтримується!