Облік і контроль в бюджетних установах / Мельник Т.Г., Михальська О.Л., Травінська С.І., Фещенко Є.А.

Код: 447534
Наявність: В магазині
Артикул: 447534
ISBN: 978-617-8244-96-5

670
  • 670 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Мельник Т.Г., Михальська О.Л., Травінська С.І., Фещенко Є.А. Облік і контроль в бюджетних установах : Підручник. — К. : Видавничий дім
«Кондор», 2023. — 460 с.

ISBN 978-617-8244-96-5
Підручник розроблено для забезпечення навчального процесу з підготовки студентів економічних спеціальностей закладів вищої освіти.
У підручнику викладено теоретичні та практичні основи організації та ведення бухгалтерського обліку і складання фінансової та бюджетної звітності розпорядниками бюджетних коштів — бюджетними установами відповідно до вимог НП(С)БО в державному секторі. Також розглянуто основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні, зокрема державного внутрішнього фінансового контролю розпорядників бюджетних коштів. Підручник містить теоретичний матеріал до кожного розділу, перелік ключових понять і термінів, практичні завдання та питання для перевірки знань, що включає роботу з категорійним і понятійним апаратами, тестові завдання. 


Призначений для здобувачів вищої освіти економічних спеціальностей, може бути корисний для аспірантів, викладачів, науковців, фахівців-практиків та читачів, які цікавляться сучасними проблемами бухгалтерського обліку та контролю в бюджетних установах.

Увага: HTML не підтримується!