Фінансова діяльність суб’єктів підприємництва: практикум / Скоропад І.С., Чубка О.М. К.

Код: 447527
Наявність: В магазині
Артикул: 447527
ISBN: 978-617-8244-77-4

245
  • 245 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Фінансова діяльність суб’єктів підприємництва: практикум / Скоропад І.С., Чубка О.М. К.: Видавничий дім «Кондор», 2023. 140 с.

ISBN 978-617-8244-77-4


Практикум призначений для проведення практичних занять і самостійної роботи здобувачів вищої освіти з метою отримання навичок практичного використання можливих форм фінансування суб’єктів підприємництва, методів та прийомів фінансового контролінгу, організації фінансових відносин підприємств. Запропоновані види завдань (завдання дослідницького спрямування, задачі та ситуаційні завдання, завдання для роботи зі словником, тести, контрольні запитання) охоплюють основні теми дисципліни: основи фіннасової діяльності суб’єктів підприємництва, особливості фінансової діяльності суб’єктів підприємництва різних організаційно-правових форм, формування власного та позикового капіталу підприємства, дивідендна політика підприємства, фінансові аспекти реорганізації підприємства, оцінка вартості майна
підприємства, фінансова діяльність підприємств у сфері зовнішньоекономічних відносин тощо.
Рекомендовано для здобувачів вищої освіти, викладачів, а також для широкого кола спеціалістів та дослідників у галузі знань 07 Управління та адміністрування.

Увага: HTML не підтримується!