Податкові системи зарубіжних країн / Андрущенко В.Л., Тучак Т.В.

Код: 447530
Наявність: В магазині
Артикул: 447530
ISBN: 978-617-8244-79-8

355
  • 355 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Податкові системи зарубіжних країн : навчальний посібник. — К.: Видавничий дім «Кондор», 2023. — 236 с.

ISBN 978-617-8244-79-8


В посібнику з’ясовано устрій, параметри та основні ознаки податкових систем десяти зарубіжних держав: США, Китаю, Японії, ФРН, Великої Британії, Франції, Італії, Нідерландів, Фінляндії, а також Ізраїлю та Сінгапуру — країн, підібраних таким чином, щоб представити явища і процеси властиві сучасному оподаткуванню в глобальному масштабі. На прикладі устрою національних податкових систем і наукових шкіл, зокрема італійської, німецької та шведської, розкрито основні положення вчення про податки в західній традиції та закономірності функціонування податкових держав. Першу тему присвячено Фінляндії — країні, що займає найвище місце за міжнародними критеріями щастя. Загалом посібник розкриває устрій національних податкових систем, висвітлює типовий статус і поняття податкової держави загального благоденства та засади й норми оподаткування на основі конкретних матеріалів високорозвинених західноєвропейських, північноамериканських та азійських держав.
Матеріал викладено в проекції уроків зарубіжного досвіду для практики оподаткування в Україні, на актуальні питання вітчизняної науки.
Посібник розраховано на неофітів і користувачів фіскальних знань: бакалаврів, магістрів, а також аспірантів, викладачів, працівників податкових органів та всіх, хто має інтерес до питань оподаткування.

Увага: HTML не підтримується!