Маркетингові комунікації: підручник. Вид. 2-ге, перероб. та доп. Ромат Є.В.

Код: 449036
Наявність: В магазині
Артикул: 449036
ISBN: 978-966-7530-62-4

850
  • 850 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Маркетингові комунікації:  підручник. Вид. 2-ге, перероб. та доп. Ромат Є.В. — Київ: Студцентр, 2024. 384 с. ISBN 978-966-7530-62-4.

Ромат Євгеній Вікторович – професор Навчально-наукового інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор наук з державного управління, головний редактор та видавець міжнародного журналу «Маркетинг та реклама», автор понад 30 підручників та монографій, у тому числі першого системного підручника з реклами в Україні (1995 р.). Підготував понад 250 наукових статей.

Автор підручника Євгеній Ромат успішно поєднує викладання в університеті з практичною маркетингово-комунікаційною діяльністю у сфері реклами, зв’язків із громадськістю та івент маркетингу.

Це вже друге видання підручника «Маркетингові комунікації». У ньому розглядаються сутність, функції, роль і місце цього типу комунікацій. Досліджуються перспективні напрями та тенденції подальшого розвитку цієї сфери. На відміну від попереднього видання суттєво осучаснені теоретичні та практичні підходи, статистичні дані та ілюстрації. У підручнику з’явився новий розділ «Постійно діючі стаціонарні комунікаційні проекти».

Видання розраховане на широке коло читачів: викладачів, аспірантів, студентів, науковців, а також на практиків маркетингу та брендингу. Книга буде корисною для керівників компаній, які займаються проблемами розвитку та практикою реалізації маркетингових комунікацій і процесів бренд-менеджменту.

Увага: HTML не підтримується!