Історія південних і західних слов’ян від найдавніших часів до кінця ХVІІІ століття: Навчальний посібник. / Десятничук І.О.

Код: 423556
Наявність: В магазині

265
  • 265 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Історія південних і західних слов’ян від найдавніших часів до кінця ХVІІІ століття: Навчальний посібник. Десятничук І.О. – К. : Видавничий дім «КОНДОР», 2018. – 156 с. Обкладинка м’яка. 

У посібнику висвітлено історію становлення та розвитку південної та західної гілок слов’ян у середньовіччя та ранній новий час. Показано особливості політичної, соціально-економічної та етнокультурної історії поляків, чехів, сербів, хорватів, словенців, болгар та вкорінення традиційних суспільних структур, що визначило поступове перетворення регіону Центрально-Східної Європи на периферію європейського Заходу.

З огляду на виняткове географічне розташування та можливість акумулювати кращі надбання Заходу і Сходу особливу увагу приділено процесам державотворення, ролі слов’янських держав на міжнародній арені, внеску слов’янських народів до скарбниці європейської та світової культури.

Змістове наповнення посібника структуроване за тематично-хронологічним принципом з урахуванням загальних тенденцій та специфіки у розвитку слов’ян у зазначеному хронотопі.

Посібник адресований викладачам, студентам, а також усім, хто цікавиться історією Центрально-Східної Європи.

Увага: HTML не підтримується!