Підприємництво і торгівля: навчальний посібник / Під заг. ред. д.е.н., проф. Ковальської Л.Л. та проф.Кривов’язюка І.В.

Код: 423533
Наявність: В магазині

975
  • 975 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Підприємництво і торгівля: навчальний посібник / під заг. ред. д.е.н., проф. Л.Л. Ковальської та проф. І.В. Кривов’язюка. – Київ: Видавничий дім «Кондор», 2018. – 620 с. Обкладинка тверда. 

Навчальний посібник розкриває теоретичні та прикладні аспекти розвитку підприємництва та торгівлі. Визначено гносеологію та інституціональне середовище підприємництва. Виокремлено організаційно-правові, соціальні, фінансові, оцінювальні аспекти реалізації підприємництва. Розкрито необхідність формування бізнес-культури, планування підприємницьких ідей та оцінювання ризиків підприємницької діяльності. Охарактеризовано особливості здійснення підприємництва у різних сферах виробництва та торгівлі. Узагальнено специфіку біржової торгівлі, торговельної логістики, франчайзингу та маркетингу інновацій у сфері підприємництва.

До кожного розділу додається перелік основних понять, зміст ключових термінів, законодавчо-нормативна база, перелік контрольних питань до матеріалів розділу, навчальний практикум, рекомендована література.

Навчальний посібник стане настільною книгою та найкращим порадником у навчальному процесі для студентів і викладачів вищих економічних навчальних закладів за напрямком “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”, стануть в нагоді усім тим, хто має намір самостійно поглибити знання з підприємництва та торгівлі.

Увага: HTML не підтримується!